Аналіз води зі свердловини, колодязя, в квартирі

Перед тим, як покращити якість свого життя за допомогою поліпшення якості споживаної води, необхідно грамотно підібрати для цього «інструменти». Під «інструментами» мається на увазі фільтр або система фільтрації. Щоб підібрати фільтр потрібно визначити, чим «хвора» ваша вода, тобто зробити аналіз води. Адже коли ви погано себе почуваєте, ви йдете у лікарню, а лікар-терапевт спочатку проводить огляд. Це дає йому розуміння до якої системи організму відносяться скарги пацієнта. Так і з водою – за первинними ознаками ми можемо припустити перевищення того чи іншого компонента (іржаві сліди – перевищення по залізу, накип – перевищення по солям жорсткості і т.д.). Далі, щоб лікарю зрозуміти, що необхідно для лікування пацієнта або які дозування ліків підходять, він призначає загальні аналізи. Так само і нам, фахівцям з очищення води, необхідний аналіз води, щоб побачити в якому стані наш з вами пацієнт – вода.

Зараз зробити аналіз води в Києві можна буквально «на кожному кроці». Ось підказки куди краще НЕ звертатися:


  • Лабораторії, які роблять «всі на світі» аналізи. Такі підприємства працюють не на приватних осіб, а на структури. Результати аналізів для приватних осіб у них часто «втрачаються» і «плутаються». І до того ж, в результаті ви отримаєте тільки сам аналіз, без консультації та роз'яснень.
  • Фірми-гіганти по водоочисному обладнанню, у яких є всі існуючі фільтри і все дуже дешево. Такі компанії працюють «на продаж». Даний сектор орієнтований на «впихнути», «продати» і «зачепити» клієнта за допомогою постійних покупок витратних матеріалів і комплектуючих. Такі організації дуже рідко проводять повний спектр робіт, вони можуть лише зробити аналіз води з сумнівними результатами і продати фільтри, але той, хто вам це все підбирає не приїде до вас на об'єкт і не проведе монтаж, не запустить і не проконсультує з технічних питань.
  • Лабораторії, основний профіль яких інший напрямок. В їхньому арсеналі застаріле обладнання та методики для проведення аналізів.

Обирайте фірму, яка «собаку з'їла» на цьому поприщі, яка виконує всі види робіт від А до Я – аналіз води, консультація, підбір обладнання, поставка обладнання, монтаж пуско-налагоджувальні роботи. Такі компанії несуть відповідальність за якість своїх послуг і контактують з клієнтом безпосередньо. Вони знають, як працює кожна складова того асортименту товарів, який пропонують і зроблять вам дійсно якісний аналіз води. Вартість аналізу води практично у всіх однакова і пов'язана з витратами на реагенти та оплатою праці лаборанта.

Як і до будь-якого аналізу, до аналізу води теж потрібно «підготуватися» – відібрати пробу певним чином. Відбір проби води для загального аналізу на фізико-хімічні показники проводиться за методикою, з якої ви можете ознайомитися в інтернеті. У базовий список показників аналізу входь від 5 до 12 показників. Це основні якісні та кількісні значення які застосовуються для звичайного поверхневого аналізу. Аналіз на додаткові показники проводиться за бажанням клієнта і при їх виборі враховуються фактори, багато в чому пов'язані з типом джерела води і місцевості. Наприклад, якщо джерело води міський водопровід, то варто перевірити рівень залишкового хлору, тому що місцеві водоканали дуже часто не дотримуються норми і дозування, а перевищення його вмісту небезпечно для організму людини. Або, наприклад, ваша вода зі свердловини – тут звертаємо увагу на глибину свердловини і місцевість. Чим глибше свердловина, тим краще, тим менше ймовірність, що в свердловину потрапляють забруднювачі з поверхневих вод. Надійна глибина свердловини, коли ймовірність підвищеного вмісту забруднювачів різко знижується, це від 100 м. Все, що менше – вимагає перевірки на склад. Місцевість теж дуже важлива – наша країна велика: велика площа, різні типи місцевості (і гори, і поля, і пустелі), розташування безлічі підприємств, різний склад грунту і, отже, різний склад підводних вод. У нас, як у багаторічного і «завзятого» фахівця по воді є деякі статистики за складом води з різних регіонів країни. Ми знаємо, де найбільше перевищення по марганцю, де по залізу і т.д. Так, наприклад, якщо ви знаєте, що недалеко від джерела води знаходяться очисні споруди міста, то варто, крім основного складу показників, зробити хімічний аналіз води на вміст аміачних сполук, щоб переконатися у відсутності «підмішування» стоків. У кожній індивідуальній ситуації варто спочатку звернутися до фахівців – вам все детально розкажуть і допоможуть розібратися в показниках і методиці відбору проби.


Що б зробити безкоштовний аналіз у нас, потрібно:

  • попередньо зателефонувати нашим фахівцям, які зададуть вам ряд простих питань і порадять на які показники зробити аналіз
  • отримати від нас, будь-яким зручним для вас способом, рекомендації по відбору проби (в залежності від типу показників)
  • здати воду на аналіз, будь-яким зручним для вас способом
  • почекати не більше двох робочих днів
  • отримати результати якісного аналізу, будь-яким зручним для вас способом
  • отримати пояснення та техніко-комерційну пропозицію на підібране устаткування згідно з результатами аналізу
Дізнайтесь, який Kinetico вам потрібен
Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання!
ТАКЖЕ
КЛИЕНТАМ
kinetico.in.ua — это страница официального представителя компании Kinetico в Украине.
Режим работы:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-вс: выходной
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б