Пом'якшувач води

Пом'якшувач води

Що робить фільтр для пом'якшення води?

Фільтр для води, який видаляє жорсткість, а точніше – запобігає утворенню солей жорсткості називається пом'якшувачем води. Це магістральний фільтр, у якого фільтруючий елемент – це іонообмінна смола. Вода, проходячи через її шар втрачає свою здатність утворювати солі жорсткості (в основному це малорозчинні солі кальцію і магнію). Спеціальна смола примусово "витягує" з води ті іони, що в подальшому можуть утворити солі жорсткості, а натомість віддає їй такі іони, які не утворюють солі жорсткості, при цьому не видаляючи корисні мінерали.

Для чого потрібен фільтр для пом'якшення води?

Основною функцією пом'якшувача є пом'якшення води. Фільтр для пом'якшення вирішує проблему в корені, бореться з причиною, а не з наслідками. Завдяки пом'якшувачу вам більше не доведеться купувати купу непотрібу, який прибирає лише наслідки жорсткої води:

 • таблетки для промивання та очищення посудомийних машин, кавоварок, пральних машин і т.д.
 • спеціальні пральні порошки і інші миючі з лозунгами «працює навіть в холодній і жорсткій воді»
 • замовлення послуги «промивка бойлера» або, куди гірше, заміна. З м'якою водою ваш бойлер більше не буде ламатися і прослужить вам довгий час.

Нескінченно з'являється накип в чайнику – це наочний приклад жорсткої води. Задумайтеся: якщо в чайнику такий наліт, то що діється в трубах і в усіх механізмах, де така вода проходить ?

З нашими пом'якшувачами води ваше життя стане легше і приємніше:

 • ваше домашнє обладнання та сантехніка перестане вимагати постійного ремонту або заміни.
 • ваші витрати на миючі різко знизяться – в м'якій воді їх властивості «запрацюють», а все те, що ви раніше очищали від нальоту, перестане їм покриватися.
 • ваш одяг і білизна стануть приємними на дотик після прання.
 • все те, що раніше було в білих смугах тепер стане чистим.
 • ваш організм подякує вам за турботу про нього.
 • їжа і напої придбають свій справжній смак.
 • ваша шкіра і волосся стане м'якше, а шкіра і очі ваших малюків більше не будуть червоніти після купання.

З пом'якшувачем води ви більше не будете боятися купувати дорогу і якісну техніку – з м'якою водою вона буде працювати «як годинник».

Які є фільтри для пом'якшення води?

На ринку зараз представлені в основному такі пом'якшувачі води:

 • колона з іонообмінною смолою і керуючим клапаном зверху, а поруч бак з насиченим сольовим розчином для відновлення властивостей смоли. Такі фільтри більше підходять для промислового використання, так як у таких фільтрів великий типоряд на різні продуктивності. Використовувати такі фільтри для квартир не варто: вони займають багато місця і погано виглядають. Якщо у вас великий будинок з окремим приміщенням під обладнання (котельня, пральня, комора і т.д.), то можна поставити і такого типу фільтр.
 • колона, вміщена в ергономічний бокс зі стильним дизайном, так званий, пом'якшувач води кабінетного типу. В ньому немає ніяких додаткових елементів, що розташовані поруч або «стирчать» назовні. Сам бокс виконує також функцію і солерозчинника. У боксі є «віконце», в яке видно рівень солі та кришка для зручного завантаження солі.
 • фільтр у вигляді колби, в яку поміщений картридж з іонообмінною смолою. Такий тип побутового пом'якшувача має малу продуктивність, низьку ефективність і швидко виходить з ладу, так як немає системи регенерації. У такому пом'якшувачі для води занадто маленька кількість матеріалу, що фільтрує, щоб впоратися з тими показниками жорсткості, які має наша вода.


Кому потрібен фільтр для пом'якшення води?

Систему пом'якшення води в першу чергу потребують:

 • там, де мають справу з гарячою водою, так як при високих температурах утворення відкладень жорсткості різко зростає. Це в основному системи опалення, котельні, сауни і т.д.
 • там, де зниження миючих властивостей має велике значення – пральні.
 • ресторани, кафе, бари – в таких місцях посуд і келихи повинні бути ідеально чистими і без білих слідів.
 • готелі – в готелях все повинно бути ідеально чистим і, де це потрібно, прозорим. А прибирання номерів –швидким та ефективним.
 • власники квартир, будинків, котеджів і т.д.

Фільтрувати воду від солей жорсткості дуже важливо. М'яка вода звільнить вас від виснажливого і тривалого прибирання, збереже ваш час, витрачений на ремонт і заміну техніки в будинку. А також порадує ваше волосся, шкіру і убезпечить організм від зайвих солей і зменшить ваші витрати.


Дізнайтесь, який Kinetico вам потрібен
Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання!
ТАКЖЕ
КЛИЕНТАМ
kinetico.in.ua — это страница официального представителя компании Kinetico в Украине.
Режим работы:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-вс: выходной
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б