Забудьте про системи очищення води з минулого.
Надійні. Безелектричні. Сучасні.
Каталог систем Kinetico
Пом'якшення. Очищення. Захист.
Знайдіть свій ідеальний Kinetico для квартири, дому, офісу чи вашого бізнесу.
Пом'якшувачі
Очисні системи
Префільтри
Ефективніcть систем Kinetico
Kinetico вирішує більшість неприємних проблем з водою

Накип та осад

Білі або жовті сліди
Білі або жовті сліди навколо крану, душу або на дні ванної чи чайника - це накип. Накип - це найпоширеніша і одна із основних ознак жорсткості вашої води.

Щоб позбутися накипу, ми звикли використовувати агресивні миючі засоби і ретельне прибирання, проте кращим рішенням буде встановлення пом'якшувача води або системи зворотного осмосу.

Поганий смак
або присмак

Гіркий, солоний, металевий, гнилий
Поганий смак або присмак водопровідної води впливає на вас щодня, незалежно від того, чи готуєте ви, чистите зуби або просто п'єте стакан води з-під крана.

Кращий спосіб поліпшити смак водопровідної води - це встановити фільтр зворотнього осмосу або пом'якшувач води.

Подразнення,
сухість шкіри

лупа, сухість шкіри рук, обличчя та тіла
Якщо ви страждаєте від сухості шкіри, свербіння або подразнення, а ваше волосся в'ється і нагадує солому, ви можете страждати від негативного впливу жорсткої води.

Розчинені мінерали в жорсткій воді покривають волосся, роблячи його сухим та ускладнючи розчісування та укладку. Шкіра стає сухою і зудить через залишки засобів, які жорстка вода залишає на тілі. Накип не тільки поглинає вологу з шкіри, але і забиває пори, що може привести до подразнення шкіри.

Погане прання
та миття

погано піняться та вимиваються миючі засоби
Тип води, якою ви користуєтесь може впливати на прання.
Ви можете звинувачувати свою побутову техніку або миючий засіб, але проблема, швидше за все, починається з жорсткої води за межами вашої квартири.

Якщо у вас жорстка вода, то ви вже використовувати більше прального порошку і миючого засобу (і більш гарячу воду), щоб вичистити одяг. Найкращим рішенням буде встановити пом'‎якшувач води і почати насолоджуватися чистотою.

Неприємний колір води

мутний, жовтий, коричневий
Вода має бути прозорою, але настає той день коли ми можемо помітити відтінок, або взагалі інший колір cвоєї води. Причин може бути багато, але висновок один - у воді є ще щось і це щось дає колір, смак або запах. Щоб позбавитись зайвих частинок воду необхідно пропускати через сучасні системи очищення.

Ослаблений тиск води

мутний, жовтий, коричневий
Водопровід вашого будинку може бути забруднений різними залишками заліза, мінералів та солей. На стінках водопровідних труб утворюється наліт, який з часом наростає, роблячи трубу наполовину ефективною і знижує тиск подачі води у вашу оселю.

Техніка швидко виходить з ладу

пральна та посудомийна машини, водонагрівальна техніка, льодогенератори
Це може бути найдорожча проблема, яка пов'язана з жорсткою водою. Накип може завдати шкоди багатьом побутовим приладам у вашому домі, знижуючи їх ефективність або виводячи з ладу. Низька ефективність означає великі рахунки за комунальні послуги, зламана техніка - дорогий ремонт.
Переваги систем Kinetico

Kinetico мають переваги над іншими системами

 • Економічність

  Системи Kinetico потужніші і при цьому економічніші у використанні води та матеріалів для регенерації.

  За статистикою кожна сім'я, яка використовує систему Kinetico економить від 200 - 500$ на рік, знижуючи при цьому побутові витрати на миючі та пральні засоби, дорогі засоби очищення та зволоження шкіри.
 • Кінетична енергія

  БІльшість систем Kinetico працюють від води, а не від електрики — це унікальна запатентована технологія компанії Kinetico. Головна перевага такої роботи: довговічність систем, відсутність електричних деталей, які могли б вийти з ладу та захист систем від перепадів напруги.

  Також, у Kinetico є електричні моделі з сучасним дисплеєм та керуванням онлайн для сучасних домовласників.
 • Ефективність

  Забудьте про складні системи, які виходять з ладу. Більше не потрібно замовляти воду у балонах, купувати чи приносити додому. Якісна вода у вашому крані.

  Ваша вода буде безпечною для пиття, без сторонніх домішок. А пом'якшувач для води нарешті зробить ваше прання ефективнішим, позбавить від накипу, білих плям на посуді та кахлі, подбає про вашу шкіру та волосся.
 • Міжнародна якість

  В Україні мовчать про якісну воду, у США сучасні системи фільтрації — це норма якості життя. Системи Kinetico проходять перевірку міжнародними стандартами якості очищення води та надання послуг.
 • Екологічність

  З використанням систем Kinetico ви забудете про бутильовану воду, використання пластикових пляшок та додаткових витрат на електроенергію.
  При цьому ви будете використовувати менше миючих та пральних засобів.
 • Легке керування

  Kinetico дбає про ваш комфорт, тому ніяких складних датчиків та важкодоступних місць для заміни фільтрів. Майже всі моделі Kinetico призначені для встановлення під кухонною мийкою.
Досвід компанії Kinetico

Півсторіччя сучасних рішень — це тільки початок.

Компанія Kinetico створює сучасні системи догляду за водою — безелектричні пом'якшувачі води, компактні очисні системи, системи зворотного осмосу. Вода без проблем, хлору, неприємного запаху та важких металів у вашому домі 24/7.

Ми відмовилися від готових рішень і створили системи Kinetico з нуля, об'єднали технології, яких дотепер не існувало, із функціональним дизайном. Сучасний підхід до розробки дозволив створити системи догляду за водою, які подобаються людям і які довели свою надійність професіоналам в усьому світі.

Історія компанії Kinetico починається у 1970, коли її двох засновників попросили розробити клапан для пом'якшення води. Зрештою вони створили бізнес, який зробить світ кращим, захистивши найцінніший ресурс - воду. За 50 років вони переросли у глобальну компанію незалежних експертів та міжнародних дистриб'юторів, що обслуговують понад 100 країн.
50 років
Півсторіччя сучасних рішень
— це тільки початок!
1.2 млн
Систем Kinetico роблять воду краще в усьому світі.
500 $
Економія побутових витрат та витрат електроенергії на рік.
1 рік
Гарантії від виробника на всі системи Kinetico.
Міжнародні сертифікати та стандарти систем Kinetico
Kinetico in Ukraine

Україна готова до покращення води.

Більшість басейнів річок і водоймищ України, із яких забезпечуються потреби населення у воді, не можна вважати безпечними. У деяких містах і навіть окремих регіонах відхилення в якості води від норми сягає 70–80%.Вирішити проблеми з водою сьогодні можна завдяки сучасному обладнанню міжнародних виробників та приватних компаній з очищення води.
Однією з таких компаній є компанія Promtehvod (Промтехвод).
Це український виробник систем очищення та знезараження води. Компанія виробляє власні системи знезараження стічних вод та надає послуги водоочищення по всій Україні, починаючи з 1992 року. У 2021 році компанія Promtehvod стала першим і єдиним офіційним представником Kinetico в Україні.
FAQ

Відповіді на найчастіші запитання про системи

Kinetico створює сучасні системи догляду за водою — безелектричні пом'якшувачі води, системи зворотного осмосу, компактні очисні системи. Ми підготували відповіді на найчастіші запитання про системи Kinetico нижче.
Як працюють системи Kinetico?
Більшість систем Kinetico працює без електроенергії, адже вони використовують кінетичну енергію води, що рухається для регенерації.
Навіщо потрібен пом'якшувач?
Щоб позбутися постійного накипу, плям на сантехніці, посуді та кахлі, скоротити побутові витрати. Також, покращити стан вашої шкіри та волосся.
Навіщо потрібен передфільтр?
Якщо вчасно не поставити передфільтр, обладнання типу пом'якшувача або зворотнього осмосу заб'ється і не буде виконувати своїх основних функцій. Крім того, відсутність передфільтру сприяє розвитку залізобактерій.
Чим системи Kinetico відрізняються від інших систем?
Більшість системи Kinetico енергонезалежні. Відрізняються високопродуктивністю за рахунок новітніх фільтруючих матеріалів, використання нанотехнологій. Також, системи мають компактний та вишуканий дизайн і дуже прості в експлуатації.
Навіщо потрібна система зворотнього осмосу?
Лише система зворотнього осмосу очищує воду від вірусів та бактерій на 99,99 %. Тож, таку воду вживати безпечно.
Як зрозуміти яка система мені потрібна?
Заповніть просту форму та очікуйте на зворотній дзвінок від нашого менеджера, який допоможе обрати зручну для вас систему.
Яка гарантія на системи Kinetico?
Компанія Promtehvod є офіційним дистриб'ютором систем Kinetico в Україні та дає гарантію 12 місяців на системи від виробника.
Яка економія від установки Kinetico?
Системи Kinetico допоможуть скоротити побутові витрати від 6000 до 15000 грн. на рік.
Як отримати безкоштовний аналіз води?
Заповніть просту форму та очікуйте на зворотній дзвінок від нашого менеджера, з яким ви оберете зручну дату для проведення аналізу води.
Error get alias
ТАКОЖ
КЛІЄНТАМ
kinetico.in.ua — це сторінка офіційного представника компанії Kinetico в Україні.
Режим работи:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-нд: вихідний
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б