Фільтр грубої очистки води

Фільтр грубої очистки води

Якщо ваше водопостачання зі свердловини або з колодязя, то механічна очистка необхідна просто тому, що в цій воді може бути все, що завгодно. Фільтр механічного очищення води перед свердловинним насосом для його захисту від великих домішок і фільтр безпосередньо перед розводкою труб в будинок. Разом з піском та глиною в трубах можуть відлітати від внутрішньої поверхні шматки відкладень, які утворилися внаслідок жорсткості води, підвищеного вмісту заліза або марганцю або ж через процес корозії труб, якщо вони металеві.

Загалом, якщо не ставити магістральний фільтр механічного очищення, то все те, що повинно було затриматися на ньому, затримається на міні-фільтрах обладнання у вашому домі і заб'є їх (фільтр на пральній машинці, посудомийній машині, сіточка на крані і т.д.).

Картриджний фільтр грубої очистки води працює за наступним принципом: уявіть марлю, через яку ви щось зціджуєте, так само і фільтр – він стоїть на шляху механічних забруднень, які несуться в потоці води і затримує їх на собі, а воду пропускає.

Магістральний картриджний фільтр для води грубої очистки у вигляді колби, монтується прямо на трубу. У вигляді фільтруючого елемента можуть бути:

  • дисковий картридж
У колбі знаходиться картридж у вигляді з'єднаних дисків з пористого матеріалу, через які проходить вода. Диски потрібно періодично промивати: за допомогою нижнього клапана і струменя води або діставати повністю і очищати вручну. У воді з великим вмістом заліза і марганцю такі диски можна промити тільки вручну. Такі фільтри виготовляють з пластмаси, тому вони краще підходять для невеликої продуктивності і агресивних середовищ. На трубопровід великого діаметра з високою витратою і тиском такі фільтри краще не монтувати, вони просто лопнуть.

  • картридж з поліпропіленової ниткою
У колбі розміщений картридж у вигляді котушки з товстої хімічно стійкої нитки – поліпропіленової нитки. Вода потрапляє у середину котушки і проходить через шар нитки. Такі картриджі практично не піддаються відновленню, їх потрібно кожен раз міняти. При цьому рівень очищення досить малий, всього до 20 мкм (тобто картридж затримує на собі частинки розміром від 20 мкм і вище), в той час як інші фільтри грубої очистки здатні фільтрувати частки розміром 6 мкм і менше. Ці фільтри так само виконані з пластмаси та інертних матеріалів.

  • сітчастий картридж
Усередині знаходиться сітчастий картридж, який затримує на собі частинки розміром більше, ніж розмір осередків у сітці. Ступінь очищення залежить від розміру осередків. Все, що затрималося на сітці змивається: вручну – внизу колби відкривається клапан, і під тиском вода збиває все з сітки, або дістається картридж і промивається; автоматично – фільтр періодично сам відкриває нижній клапан і очищається самостійно, обов'язково оснащений манометром і редуктором тиску. Виконаний з металевих корозійностійких матеріалів, стійкий і надійний. Картридж змінюється дуже рідко, через пошкодження або руйнування.

Купити фільтр механічного очищення води в Україні дуже просто, потрібно тільки правильно його підібрати, вислухавши поради та рекомендації фахівців. Вартість фільтрів грубої очистки різноманітна. Ціна залежить від характеристик, діаметра приєднання, продуктивності, пропускної здатності, промивний або самопромивний. Надійніше всього вибирати перевірених виробників з хорошою репутацією.
Дізнайтесь, який Kinetico вам потрібен
Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання!
ТАКЖЕ
КЛИЕНТАМ
kinetico.in.ua — это страница официального представителя компании Kinetico в Украине.
Режим работы:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-вс: выходной
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б