Картриджі для очищення води

Ми є офіційним дистриб'ютором систем Kinetico в Україні та допоможемо вам знайти комплектуючі, аксесуари чи запчастини для систем Kinetico.

Якість води – якість життя

Для поліпшення якості води найбільш оптимальне рішення — це багатокомпонентна система фільтрації, в яку входять кілька видів фільтрів. Кожен фільтр виконує свою функцію і пов'язан з іншими фільтрами. Такі системи є багатозадачними і комплексними. Широкий асортимент цих систем дозволяє споживачу підібрати фільтр, враховуючи його потреби та фінансові можливості.

Якщо немає можливості придбати систему фільтрації води, то можна, як тимчасовий захід, використовувати магістральні фільтри картриджного типу.

Зараз на ринку представлено безліч видів самостійних картриджів для очищення води від різноманітних забруднювачів, таких, наприклад, як:

 • механічні домішки. Картридж у вигляді сітки або поліпропіленової нитки. Очищаються вручну, міняти потрібно в разі пошкодження.
 • залізо і марганець. Картридж наповнений каталітичною смолою. Такий картридж працює до виснаження ресурсу.
 • солі жорсткості. Картридж наповнений іонообмінною смолою. Такий картридж працює до виснаження ресурсу.
 • хлор, органічні сполуки, пестициди. Картридж з гранульованого або спресованого активного вугілля. Такий вугільний картридж працює до виснаження ресурсу.
Як обрати картридж для фільтру води?

Сам картридж є змінною частиною фільтра, але при цьому її основною частиною. Картриджі для фільтрів води можна підібрати універсального типорозміру і придбати для них «колбу», яка монтується на трубопровід, де буде проходити вода, яку потрібно профільтрувати. Це може бути «колба» для одного картриджа або для системи картриджів.

Картриджі в повноцінних системах фільтрації, таких як системи зворотного осмосу, є обов'язковою частиною процесу фільтрації і забезпечують ефективну роботу головного елемента – зворотньоосмотичної мембрани. Картриджі для зворотного осмосу обов'язково підлягають періодичній заміні, будучи при цьому витратними матеріалами.

Заміна та обслуговування самостійних картриджів, розташованих в «колбі» досить трудомісткий процес:

 • перекрити воду
 • підставити відро або ще щось під ділянку труби, де змонтована «колба»
 • розкрутити «колбу»
 • демонтувати картридж
 • замінити або прочистити існуючий
 • змонтувати картридж
 • закрутити колбу
 • запустити воду
Заміна картриджів в системах фільтрації простіше та зручніше.

Якщо ви хочете купити картридж для води, то для початку слід зробити аналіз води і визначити від яких забруднювачів необхідний картридж. Також ви можете зв'язатися з фахівцем і описати йому проблеми, з якими ви зіткнулися, використовуючи неочищену воду, він допоможе підібрати потрібний картридж для фільтра. Або, ви можете самостійно вивчити характеристики кожного картриджа і підібрати потрібний.

При виборі системи фільтрації дуже важливо правильно підібрати тип системи і її продуктивність. Фахівець допоможе вибрати з асортименту потрібну систему, яка буде відповідати вашим потребам. Картриджі є індивідуальними і оригінальними, тому їх потрібно міняти тільки на ті, що входять в комплектацію цієї системи.
Дізнайтесь, який Kinetico вам потрібен
Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання!
ТАКЖЕ
КЛИЕНТАМ
kinetico.in.ua — это страница официального представителя компании Kinetico в Украине.
Режим работы:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-вс: выходной
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б