Магістральний фільтр для води

Магістральний фільтр для води в квартиру

Пристрій і принцип роботи магістрального фільтра для води випливає з його назви – «магістраль» (мається на увазі магістраль водопровідна). Такий фільтр монтується безпосередньо на трубу, по якій проходить вода в вашому будинку, квартирі і т.д. Вода, проходячи через цей фільтр, очищається від тих домішок і забруднень, які той чи інший фільтр видаляє:

 • механічні фільтри (механічні забруднення);
 • вугільні фільтри (органічні забруднювачі, сірководень, хлор і т.д.);
 • пом'якшувачі (домішки солей жорсткості);
 • знезалізнювачі (видалення заліза, марганцю);
 • зворотний осмос (комплексне видалення домішок, підготовка питної води).
 • і т.д.
Загалом, практично всі побутові фільтри є магістральними фільтрами – вода очищається при проходженні через фільтруючий елемент:

 • сітчастий, поліпропіленовий, дисковий картридж від механічних частинок;
 • іонообмінна смола для видалення солей жорсткості;
 • каталітичне завантаження для видалення заліза і марганцю;
 • активоване вугілля для видалення органіки, хлору, сірководню;
 • зворотноосмотична мембрана, що пропускає через себе тільки молекули води.
Всі ці фільтри монтуються на трубопровід з водою, яка вимагає очищення. Це може бути безпосередній монтаж – врізка в трубу, що небажано, або монтаж на обхідну («байпасну») лінію, при цьому значно спрощується монтаж / демонтаж / обслуговування фільтра і не потрібна технічна підготовка. При якісному монтажі магістрального фільтра на обхідний лінії за допомогою кранів є можливість регулювати подачу води на фільтр. Через фільтр може проходити вся вода або її частина. Наприклад, через фільтр пом'якшення не варто пропускати всю воду, рекомендується невелику частину (в залежності від вмісту солей жорсткості у вихідній воді) пустити в «підмішування». Або, як у випадку зворотноосмотичної системи: на фільтр подається лише невелика частина води із загального трубопроводу для пиття.

Магістральними фільтрами, в більшій мірі, називають фільтри у вигляді колби, які ніби «висять» на трубі. Такі колби підбираються по діаметру основної труби, витраті і температурі води (магістральні фільтри для холодної води можуть бути виготовлені з пластику, для гарячої – з металу). Картриджі для колб універсальні і різноманітні. Інші магістральні фільтри для води – це «стоячі» колони, бокси, кабінети і т.д. Елементом, що фільтрує в таких фільтрах є матеріал, при взаємодії з яким, вода очищається від певних домішок і забруднень.

Фільтри у вигляді колби варто вибрати в разі необхідності очищення води від механічних забруднень, так як картриджі, очищають воду від інших домішок, мають малу продуктивність і низьку якість. Також, конструкція фільтра «колби» не дозволяє використовувати його при високому тиску в трубопроводі. Для видалення солей жорсткості, заліза, марганцю, хлорорганічних з'єднань і т.п. найкраще підійдуть фільтри у вигляді колони, боксу або кабінету. Перед тим як купити магістральний фільтр для води в квартиру або в будинок, проконсультуйтеся у фахівця, і він порадить вам оптимальний варіант під ваші побажання.

Дізнайтесь, який Kinetico вам потрібен
Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання!
ТАКЖЕ
КЛИЕНТАМ
kinetico.in.ua — это страница официального представителя компании Kinetico в Украине.
Режим работы:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-вс: выходной
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б