Мембрана зворотного осмосу

Ми є офіційним дистриб'ютором систем Kinetico в Україні та допоможемо вам знайти комплектуючі, аксесуари чи запчастини для систем Kinetico.

Мембрана – «серце» фільтра для очищення питної води.

Мембрана для осмосу займає чільну позицію в системі, названої на її честь – системі зворотного осмосу. Мембрана містить в собі принцип одного з основних природних явищ – зворотний осмос, і є коренем системи фільтрації на основі цього явища.

Принцип роботи мембрани максимально наближений до механізму процесу зворотного осмосу в природі, зокрема, в клітинах організмів – вони мають схожу мембрану.

Мембрани виготовляють з матеріалів здатних «втілити в життя» явище зворотного осмосу. У природі це явище мимовільно, а за допомогою даних матеріалів ми можемо управляти процесом зворотного осмосу. За допомогою впливу тиском на мембрану для зворотного осмосу ми можемо почати або закінчити процес фільтрації води.

Перевага мембрани зворотного осмосу – в високому рівні очищення і ефективності роботи. Механізм процесу очищення води за допомогою зворотноосмотичної мембрани простий і зрозумілий кожному, не потрібно мати спеціальних знань або навичок, щоб використовувати такий фільтр у себе вдома.

Виробники систем зворотного осмосу використовують різні матеріали для виготовлення мембран, всі вони мають одні і ті ж властивості, відрізняючись тільки технологією виробництва і вартістю сировини. Мембрани можуть мати різну ступінь очищення (80-99%), продуктивність і термін служби. Але всі ці показники коливаються в невеликих і малозначних діапазонах. Основне, на що варто звернути увагу при виборі фільтра зворотного осмосу – це репутація виробника, який дає гарантії на свій товар.

Показник ступеня очищення важливий, якщо ви стикаєтеся з особливими забруднювачами в воді, і вам в цьому випадку важлива максимальна ефективність очищення.

Продуктивність мембрани для зворотного осмосу вибирається залежно від потреби в питній воді. Самому складно порахувати скільки води буде вживатися в годину, день або добу, тому покупець завжди може проконсультуватися з фахівцем. Важливо враховувати побажання клієнта – можливо у вас вдома є кавоварка або льодогенератор, і ви хочете використовувати для них воду найвищої якості.

Термін служби мембранного елемента дуже сильно залежить від якості вхідної води і обслуговування установки (рівня автоматизації). Система зворотного осмосу не призначена для очищення води низької якості. Перед покупкою варто подбати про те, щоб на установку потрапляла вода попередньо підготовлена. Щоб мембрана прослужила довго, варто вибирати моделі з високим рівнем автоматизації (захист від перепадів тиску, датчик якості води, датчик протікання, програмне забезпечення для автоматичних промивок).

Мембрану, як і додаткові картриджі системи зворотного осмосу, на жаль, неможливо регенерувати, відновлювати або якось ще «оживляти». Термін служби даних фільтраційних елементів фіксований і трохи його продовжити можна тільки при «дбайливому» ставленні до встановлення та дотриманням всіх рекомендацій по обслуговуванню. Заміну комплектуючих фільтра зворотного осмосу необхідно проводити в термін, визначений в рекомендаціях або, якщо установка добре автоматизована – коли фільтр сам вас про це повідомить. Також варто заздалегідь купити мембрану зворотного осмосу і інші додаткові картриджі. Найефективніший спосіб домогтися високого ступеня ультрафільтрації – це слідувати вказівкам інструкції і рекомендацій технічного фахівця.

В обслуговування будь-якої системи зворотного осмосу входить періодичне «санітарне» очищення системи. Його необхідно виконувати, тому що в будь-якому випадку час від часу на поверхні мембрани будуть відкладатися всілякі забруднювачі, в тому числі і мікроорганізми, які в подальшому розростаються і знижують ефективність роботи фільтра і якість очищеної води.
Дізнайтесь, який Kinetico вам потрібен
Ми готові проконсультувати вас з будь-якого питання!
ТАКЖЕ
КЛИЕНТАМ
kinetico.in.ua — это страница официального представителя компании Kinetico в Украине.
Режим работы:

Пн-чт: 09:00-17:00
Пт: 09:00-16:00
Сб-вс: выходной
02088,
м. Київ (Бортничі)
вул. Переяславська , 6-Б